ÖVRIGT / Leksaker / Barbiedockor 11834002
*
nr 1183 4002
Barbiedockor
med tillbehör, diverse, 1960-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 20:36:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 15:47:24
1
Vinnande bud
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...
Läs mer om Retro
*
Barbiedockor
Läs mer om Retro
nr 1183 4002
Barbiedockor
med tillbehör, diverse, 1960-tal
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/5 15:47:24 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
21 maj
Retro
PÃ¥ vÃ¥r populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremÃ¥l med fokus pÃ¥ 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...Läs mer om Retro